Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Zbliża się 25 marca, czyli Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i związane z nią Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Wydarzenie to będziemy przeżywać pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego w Bazylice Katedralnej podczas Mszy św. o godz. 18.00.

Zapewne i w poszczególnych parafiach Księża będą włączać się w to Dzieło w ramach swoich wspólnot. Dla ułatwienia w dotarciu do materiałów związanych z Dziełem Duchowej Adopcji, przekazuję Księżom poniższą informację.

Ks. dr Artur Skrzypek
DYREKTOR WYDZIAŁU DS. MAŁŻEŃSTW I RODZIN

http://www.duchowa-adopcja.pl/

 

Wydarzenia minionego roku pokazały, że walka o nienarodzone życie wciąż trwa i potrzeba ogromnej mobilizacji wielu serc i sumień, aby w naszym kraju niewinne życie już nigdy nie było zagrożone. 25 marca obchodzimy Dzień Świętości Życia.

Każdego roku Fundacja ?Małych Stópek” zachęca zgromadzenia zakonne, wspólnoty i całe parafie, aby właśnie tego dnia dołączyły do dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Nieodpłatnie przekazujemy:
– foldery Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – zachęcamy do wręczenia ich wszystkim uczestnikom Mszy św. w niedzielę poprzedzającą 25 marca,
– formularz liturgii Duchowej Adopcji,
– wizytówki z codzienną modlitwą Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Informujemy, że osoby, które podejmą Duchową Adopcję Dziecka Poczętego i odeślą na wskazany adres wypełniony formularz zamieszczony w folderze, mogą otrzymać ?Jasia? – model 10-tygodniowego nienarodzonego dziecka w skali 1:1, lub przypinkę stópek 10-tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze, międzynarodowy symbol obrońców życia.

Formularze i plakaty informacyjne dla parafii można zamówić pisząc na adres:
zamowienia@fundacjamalychstopek.pl

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin