Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą 30.01.2022r.

1. W środę, 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Ten dzień w Kościele poświęcony jest życiu konsekrowanemu. Msze św. o godz. 700, 900 i 1700. Modlić się będziemy za wspólnoty zakonne, a ofiary składane na tacę są przeznaczone na wsparcie zakonów kontemplacyjnych w naszej diecezji. Poświęcenie świec na Mszach św. Dzieci I-szo Komunijne poświęcą swoje świece na Mszy św. o godz. 1700.

2. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

W poniedziałek, wspomnienie Św. Jana Bosko, prezbitera.

W sobotę, wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

3. Ksiądz Rektor Seminarium Duchownego w Kielcach dziękuje za zorganizowanie Parafialnego Dnia Seminaryjnego, za dar wspólnej modlitwy, gościnność i za materialne wsparcie seminarium. Zebrana taca wyniosła 4259,40 zł.

4. Jak ogłaszaliśmy, organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę na nocne czuwanie z 4 na 5 lutego. Wyjazd spod kościoła parafialnego po Mszy św. o godz. 1700. Natomiast powrót planowany jest o godz. 0100.

5. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź dla praktykujących rozpocznie się w piątek o godz.1615, natomiast nabożeństwo I Soboty o godz.1630.  

6. Spotkanie Scholii Dziecięcej w czwartek o godz. 1600.

7. W zakrystii jest do odebrania nowy numer czasopisma „Idźmy do Św. Józefa”.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Lucyna Wojtaszek, Agnieszka Marchut, Joanna Bysiak, Anna Mikołajczyk. Do sprzątania w najbliższą sobotę zapraszamy na godz. 9.00 kolejnych mieszkańców Radlina.