Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą 31.01.2021r.

1. We wtorek, 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Ten dzień w Kościele poświęcony jest życiu konsekrowanemu. Msze św. o godz. 700, 900 i 1700. Modlić się będziemy za wspólnoty zakonne, a ofiary składane na tacę są przeznaczone na wsparcie zakonów kontemplacyjnych w naszej diecezji. Poświęcenie świec na Mszach św. Dzieci I-szo Komunijne poświęcą swoje świece na Mszy św. o godz. 1700.

2. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

W piątek, wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

W sobotę, wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

3. Poświęcenie i wręczenie Książeczek do nabożeństwa dla dzieci Komunijnych ze Szkoły Podstawowej w Mąchocicach Kapitulnych i Radlinie będzie w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1200.

4. Chętni, którzy zapisali się do prenumerowania czasopisma pt.: „Idźmy do Józefa” proszeni są o uregulowanie prenumeraty rocznej do Ks. Krzysztofa. Koszt prenumeraty rocznej wynosi 36 zł. od osoby.

5. Spotkanie Scholii Dziecięcej w środę o godz. 1600.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Zarębski Edward, Syska Danuta, Budzińska Anna, Kaczmarczyk Teresa. Do sprzątania w najbliższą sobotę na godz. 900, zapraszamy kolejnych mieszkańców Radlina.