Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 04.06.2017r.

1. Dzisiejsza Niedziela Zesłania Ducha Świętego kończy okres Wielkanocny. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Msze św. o godz. 700 i 1700.

2. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu obchodzimy także:

– w czwartek, Święto Ku Czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

– w sobotę, wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa.

3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy.

4. Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec, w którym w szczególny sposób oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 1700, w niedzielę po mszy św. o godz.1600.

5. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako Święto Dziękczynienia, w tym roku pod hasłem: „Dziękujemy za chleb”. W związku z tym dzisiaj przed kościołem do puszki będziemy mogli złożyć ofiarę na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
6. Spotkanie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych dzisiaj po Mszy św. o godz. 900.

7. 6 czerwca Dzień Otwarty Seminarium, klerycy, szczególnie z naszej parafii zapraszają młodzież w godzinach od 9.00 do 14.00.

8. We wtorek, 6 czerwca po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Kandydatów do Bierzmowania.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Leszczyn. Byli obecni: Adela Iwańska, Dorota Zapała, Paulina Zapała, Stanisława Kwiecień, Agata Gawędka, Jolanta Gawędka, Wioletta Krawczyk, Janina Bugajska, Tadeusz Mańka, Artur Pogorzelski, Barbara Mazur, Apolonia Walasek, Marianna Hińcza, Jolanta Serwańska, Krystyna Wawrzycka.

Do sprzątania w najbliższą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Leszczyn.