XXXII Niedziela – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej 9 listopada 2014 r.

1.    Kalendarz liturgiczny:
– poniedziałek – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
– wtorek – św. Marcina z Tours, biskupa
– środa – św. Jozafata, biskupa i męczennika
– czwartek – śś. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski 
2.    We wtorek, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji naszej Ojczyzny sprawowana będzie w tym dniu o godz. 1o.3o. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
3.     „Wieczór z EMMANUELEM” to tytuł cyklicznych spotkań przygotowujących do Światowych Dni Młodzieży. Taki wieczór zaplanowany został na najbliższą sobotę – 15 listopada – w naszej parafii. Początek spotkania w kościele o 18.3o. Przyjadą goście z wielu parafii naszego dekanatu. Zapraszamy parafian: młodzież i dorosłych na wieczór pełen modlitwy, adoracji i refleksji. To będzie błogosławiony wieczór pełen śladów idącego przez świat Pana. Jeśli wydaje nam się, że czas zbyt szybko płynie i trzeba go na chwilę zatrzymać, to zapraszamy.
4.    Wszystkie Koła różańcowe naszej parafii zapraszamy również na sobotę, 15 listopada, do wspólnej modlitwy różańcowej i na Mszę św. Początek spotkania o 16.3o.
5.    Intencje na cały rok 2o15 możemy zgłaszać od przyszłej niedzieli – 16 listopada.
6.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła, za kwiaty i ofiarę mieszkańcom Cedzyny przy drodze. Obecni byli: Marcin Banak, Maria Brożyna, Aleksandra Zając, Paweł Prusek, Jan Staszewski, Irena Domaszko Na przyszłą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Cedzyny przy drodze.