Do pełna proszę! – Uwielbienie na Rynku

Tego jeszcze nie było w Kielcach!!! Jezus Chrystus w Najświętszym Sakramencie w centrum miasta i uwielbienie, na którym nie powinno nikogo zabraknąć. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się dnia 6 czerwca 2013 roku na Rynku w Kielcach koło Urzędu Miasta. Spotkanie pod hasłem „Do pełna, proszę”, rozpocznie się o godz. 2000.

Podczas tego uwielbienie będziesz mógł doświadczyć modlitwy śpiewem, który specjalnie został przygotowany przez Zespół „Bardzo Nam Miłosz” z Jędrzejowa we współpracy ze wspólnotą „Zarażę Cię Bogiem” w Kielcach oraz gośćmi z innych wspólnot z naszego miasta. W odkryciu Bożej obecności w świecie pomogą Ci pantomimy, a przede wszystkim Słowo Boże, którego również nie zabraknie, a na którym budujemy swoje życie duchowe i codzienne. Wreszcie sam Najświętszy Sakrament w którym Chrystus uobecnia siebie. Te wszystkie wymienione elementy spotkania  mają Cię wprowadzić w wyjątkowy klimat modlitwy i wielbienia Boga.

Organizatorami tego przedsięwzięcia są Parafia św. Wojciecha w Kielcach, Miasto Kielce, Wspólnota Zarażę Cię Bogiem, Zespół Bardzo Nam Miłosz z Jędrzejowa. Patronem honorowym jest Biskup Ordynariusz Kazimierz Ryczan.

Jeśli tylko możesz – to nie ma co się zastanawiać.

Zapraszamy.