Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkiego Postu 24.02.13r

1. Dzisiaj rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne. Prowadzi je o. Tacjan Mróz ze Zgromadzenia OO. Bernardynów. Program rekolekcji podany jest na stronie internetowej parafii PLAN REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH oraz w gablocie przy kościele.

2. Dzień dzisiejszy w Kościele przeżywany jest jako dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. We wszystkich parafiach oraz wspólnotach zakonnych wierni modlą się w intencji misji, misjonarzy i misjonarek, a także wspomagają materialnie działalność misyjną Kościoła. W naszym kościele złożymy ofiarę do puszek na ten cel, w przyszłą niedzielę po mszach świętych.

3. Wiadomość dla rodziców dzieci I Komunijnych. W czwartek 28 lutego będzie przymiarka strojów komunijnych, dla dzieci z Leszczyn i Radlina o godz. 1600, dla dzieci z Cedzyny i Mąchocic o godz. 1800.

4. Zapraszamy młodzież i dzieci z uzdolnieniami muzycznymi i chcących śpiewać do scholi młodzieżowej i dziecięcej. Próba scholi młodzieżowej w sobotę o godz. 1500, natomiast dziecięcej, pierwsze spotkanie w czwartek o godz. 1600.

5. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Włoch(mogą w niej uczestniczyć także chętni z innej parafii), kontakt z księdzem Wacławem.

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Mąchocic Górnych. Obecni byli: Justyna Borek, Stanisława Ksel, Małgorzata Michcik, Hanna Michcik, Justyna Łakomiec, Elżbieta Syska, Edyta Krajcarz, Bronisław Brzoza, Barbara Michta, Karolina Paryska, Dorota Matuszewska, Ewa Wawrzkiewicz.

W następną sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Mąchocic Górnych.