Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą 20.01.2019r.

1. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

W poniedziałek,  wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

W czwartek, wspomnienie Św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła.

W piątek , Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.

W sobotę, wspomnienie Św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.

2. Trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kościół zachęca wiernych aby także w osobistej modlitwie prosili Ojca Niebieskiego o dar jedności wszystkich Chrześcijan.

3. W czwartek 25 stycznia przypada 5 rocznica świeceń biskupich Ordynariusza Diecezji Kieleckiej, Księdza Biskupa Jana Piotrowskiego. Polecamy Ks. Biskupa modlitwie naszych parafian.

4. Kolęda w naszej parafii dobiegła końca. Rodziny które z różnych powodów nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie będą mogły to uczynić we wtorek i w środę, zgłaszając swoją wolę pobłogosławienia domu. Raz jeszcze dziękujemy za ofiary złożone z racji kolędy, za wszelką życzliwość i gościnność a także za transport.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 i po Mszy św. Schola Dziecięca naszej parafii będzie śpiewać Kolędy. Dzieci zapraszają na swój mini koncert.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1600 spotkanie Przyjaciół i Sympatyków Koła Radia Maryja.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Mąchocic Kapitulnych. Byli obecni: Kaleta Marianna, Michcik Halina, Szymczuch Wioletta, Szymczuch Monika, Gała Dorota, Bugajska Katarzyna, Bugajski Bartosz, Hrabąszcz Edyta, Hrabąszcz Piotr, Szotta Patryk.

Do sprzątania w najbliższą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Mąchocic Kapitulnych.