Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą, Niedzielę Słowa Bożego 24.01.2021r.

1. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

W poniedziałek, Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.

We wtorek, wspomnienie św. św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.

W środę, wspomnienie Bł. Jerzego Matulewicza, biskupa.

W czwartek, wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

2. Poświęcenie i wręczenie Książeczek do nabożeństwa dla dzieci Komunijnych ze Szkoły Podstawowej w Leszczynach będzie w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 900. Pozostałe Szkoły w innych terminach, które będą ogłoszone.

3. Spotkanie rodziców i Kandydatów do Bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 1600.

4. Kontynuujemy odwiedzanie z błogosławieństwem Kolędowym rodziny, które nas zaprosiły. Kolędę będziemy rozpoczynać o godz. 1500 co zapewne umożliwi spotkanie z większą ilością domowników. Do wizyty należy przygotować stół nakryty białym obrusem, krzyż, świece, wodę święconą i kropidło. Dzieci przygotowują także zeszyty od religii.

Program wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni:

W poniedziałek (25 stycznia): Jeden Ksiądz, Radlin od nr 103 w kierunku Górna lewa strona od Kielc do nr 194A, Drugi Ksiądz Cedzyna ul. Słoneczna, Leśna, Górna, Cedrowa. Trzeci Ksiądz Podmąchocice.

 

We wtorek i środę kolęda u tych, którzy zaprosili nas w ostatnim tygodniu:

We wtorek (26 stycznia): Radlin dwóch Księży z obu stron. Mąchocice Kapitulne ul. Górna i Dolna jeden Ksiądz.

W środę (27 stycznia):  Leszczyny. Jeden Ksiądz od strony Bęczkowa do krzyżówki. Drugi Ksiądz od Kościoła w stronę Cedzyny. Trzeci Ksiądz Cedzyna.

5. Kolęda w naszej parafii dobiega końca. Dziękujemy za ofiary złożone z racji kolędy, za wszelką życzliwość i gościnność.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Gil Stanisława, Będzińska Renata, Sepioło Krystyna. Do sprzątania w najbliższą sobotę na godz. 900, zapraszamy kolejnych mieszkańców Radlina.