Ogłoszenia parafialne na Święto Ofiarowania Pańskiego 02.02.2020r.

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Ten dzień w Kościele poświęcony jest życiu konsekrowanemu. Modlimy się za wspólnoty zakonne, a ofiary składane na tacę są przeznaczone na wsparcie zakonów kontemplacyjnych w naszej diecezji. Poświęcenie świec Dzieci I-szo Komunijnych na Mszy św. o godz. 1600.

2. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

W środę, wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

W czwartek, wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

3. W tym tygodniu przypada I Piątek, spowiedź w piątek od godz. 1615.

4. W przyszłą niedzielę ma Mszy św. o godz. 1030 odbędzie się rozdanie dyplomów i nagród dla dzieci, które wzięły udział w Roratach zbierając naklejki z wizerunkiem Matki Bożej.

5. Dziękujemy młodzieży za rozebranie szopki i choinek, byli obecni: Aleksandra Łakomiec, Tadeusz Wdowiak, Karol Gębski, Kacper Palak i Kacper Kwieciński.

6. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd na nocne czuwanie do Częstochowy z 4 na 5 lutego. Wyjazd z parafii przy kościele o godz. 17.00 powrót następnego dnia około godz. 6.00. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom Leszczyn. Byli obecni: Katarzyna Sito, Jolanta i Krystyna Kobiec, Agnieszka Borkowska, Marcin Salwa, Halina Kaleta, Joanna i Janusz Iwańscy, Teresa Sańpruch, Stefan Iwan, Ewa i Przemysław Palak.

Do sprzątania w najbliższą sobotę na godz. 9.00, zapraszamy kolejnych mieszkańców Leszczyn.