Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Najświętszej Trójcy 04.06.2023r.

1. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu obchodzimy:
– W poniedziałek, wspomnienie Św. Bonifacego, biskupa i męczennika.

2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. w tym dniu o godz. 700, 900, 1100 i 1600.     Po Mszy św. o godz. 1100 odbędzie się procesja do czterech ołtarzy. Bardzo prosimy tradycyjnie o przygotowanie ołtarzy. Na Mszy św. o godz. 1100 będziemy modlić się o dobre plony z racji poświęcenia pól dla następujących miejscowości: Leszczyny, Leszczyny Skała, Leszczyny Kopcówki, Radlin, Mąchocice Kapitulne i Cedzyna. Kolejne miejscowości będą miały Msze św. z poświęcenia w innych terminach. Do następnego czwartku obchodzić będziemy Oktawę Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 1700 procesja Eucharystyczna, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1200.

W związku z powyższymi uroczystościami liturgicznymi, zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów. Szczególnie zapraszamy dziewczynki pierwszokomunijne i rocznicowe.

3. W poniedziałek i piątek po Mszach św. o godz. 1700 próba Kandydatów do Bierzmowania.

4. Zgodnie z prośbą Ks. Biskupa dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszek jako wyraz naszej solidarności z parafiami naszej diecezji, które budują kościoły lub ze względu na małą liczbę wiernych potrzebują wsparcia w koniecznych remontach.

5. W tym tygodniu nie ma próby Scholii Dziecięcej w czwartek.

6.Dziękujemy za sprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. Były następujące osoby: Celina Sadłos i Krzysztof Waldon.

Do sprzątania w najbliższą sobotę (na godz. 900), zapraszamy kolejne rodziny z Mąchocic Górnych.