Ogłoszenia parafialne na XI Niedzielę Zwykłą 13.06.2021r.

1. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

– W poniedziałek, wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

– W czwartek, wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

2. W poniedziałek, 21 czerwca na Mszy św. o godz. 1700 Ksiądz Biskup Marian Florczyk udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Związku z tą uroczystością próba Liturgiczna do Bierzmowania dla kandydatów w środę a próba generalna w piątek po Mszy św. W czwartek od godz. 1600 spowiedź kandydatów do Bierzmowania i ich rodzin. Przygotowanie Kościoła i terenu wokół Kościoła przez kandydatów i ich rodziców w sobotę od godz. 900. Próba scholii dziecięcej i młodzieżowej razem w sobotę o godz. 1600.

3. Osoby, które zapisały się na wyjazd do Energylandi proszone są o wpłacenie kosztów biletów najpóźniej do przyszłej niedzieli. Nieopłacenie biletów oznaczać będzie, że rezygnują z wyjazdu. Wyjazd do Energylandi 23 czerwca o godz. 630.

4. W związku z pożarem Szkoły Podstawowej w Cedzynie, który miał miejsce 9 kwietnia 2021r. rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej w Cedzynie proszą o wsparcie finansowe na rzecz odbudowy i wyposażenia szkoły. Samo wyposażenie będzie kosztować koło 1 miliona złotych nie licząc kosztów odbudowy szkoły. Zbiórka na ten cel będzie w niedzielę 20 czerwca do puszek przed kościołem, po Mszach świętych.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Mąchocic Kapitulnych ul. Dolna. Byli obecni: Danuta Hińcza, Teresa Piotrowska, Lucyna Kuzka, Maria Kuzka.

W tym tygodniu kościół będą sprzątać rodzice Kandydatów do Bierzmowania.