Ogłoszenia parafialne na XII Niedzielę Zwykłą 23.06.2013r

1. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu:

W poniedziałek, Narodziny Św. Jana Chrzciciela.

W piątek, Św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

W sobotę przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. w tym dniu o godz. 700, 900 i 1700.

2. Dziękuję za dar ołtarza młodzieży, która w minionym tygodniu otrzymała sakrament Bierzmowania i rodzicom, są to trzy ornaty w kolorze białym.

3. W środę, od godz. 1000 będziemy odwiedzać chorych, proszę zgłaszać chorych w zakrystii.

4. W piątek, na Mszy Św. o godz. 1700 , zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Spowiedź od godz. 1600. Zapraszam dzieci i młodzież na tę Mszę Świętą a także rodziców i nauczycieli. Podziękujemy Panu Bogu za miniony rok szkolny i poprosimy, o dobre przeżycie dni wakacyjnych.

5. O. Marian Gil, Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej, wdzięczny Bogu za dar powołania kapłańskiego i zakonnego odprawi uroczystą Mszę św. 30 czerwca o godz. 1130 z okazji 25-tej rocznicy święceń kapłańskich. O. Marian pochodzi z naszej parafii i od 25-ciu lat pracuje w Kanadzie. Serdecznie zaprasza wszystkich, aby wspólnie dziękować Bogu za dar powołania.

6. Dzisiaj po mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

7. Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Cedzyny. Byli obecni:

Helena Dudzik, Teodora Adamiec, Maria Młynarczyk, Maria Dudzik, Alfreda Śniowska, Teresa Tofil, Sylwia Marchocka, Janusz Kowalik, Lucyna Urbańska.

Mieszkańcy Cedzyny kończą dyżur, dziękujemy im za przygotowywanie świątyni do niedzielnych Eucharystii. Najbliższa kolejka przechodzi na mieszkańców Podmąchocic.