Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą 01.09.2013r

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

– we wtorek Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 900 przygotowanie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych.

3. W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1600. W piątek o godz. 1700 Msza św. z racji rozpoczęcia roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli oraz katechetów do wspólnej modlitwy, aby czas nauki i pracy rozpocząć z Bożą pomocą.

4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 900 spotkanie dla ministrantów i lektorów oraz ich rodziców. Proszę o jak najliczniejsze przybycie.

 

5. W najbliższą niedzielę, 8 września 2013 r. w Wiśniówce i Kajetanowie odbędą się uroczystości odsłonięcia i poświęcenia pomnika Żołnierzy Wojska Polskiego poległych w dniach 5-7 września 1939 r. w rejonie Kajetanów, Barcza, Lekomin i Zagnańsk. O godz. 1200 w kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Wiśniówce odprawiona zostanie Msza święta w intencji poległych za Ojczyznę. Po jej zakończeniu nastąpi uroczysty przemarsz do Kajetanowa i odsłonięcie oraz poświęcenie pomnika.

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Mąchocic Kapitulnych. Byli obecni: Gołąbek Wanda, Dziedzic Marianna, Krawczyk Alicja, Krawczyk Elżbieta, Gołąbek Stanisław, Gołąbek Ryszard, Jaros Monika, Gołąbek Dorota, Gil Małgorzata.

W najbliższą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców z Mąchocic Kapitulnych.