Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą 05.09.2021r.

1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy we wtorek, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

2. Kandydaci do bierzmowania z klasy VIII proszeni są o odbiór deklaracji „kandydata do bierzmowania”. Zgodnie z dekretem Ks. Biskupa o przyjmowaniu sakramentów we własnej parafii, przygotowanie do przyjęcia tego sakramentu w naszej parafii będą mogły rozpocząć osoby należące do parafii Leszczyny, nie będą przyjmowani kandydaci z innych parafii. Deklaracje kandydata do bierzmowania należy złożyć najpóźniej do 18 września po tym terminie deklaracje nie będą przyjmowane.

3. Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci klas III w sobotę po Mszy św. o godz. 1730.

4.W przyszłą niedzielę o godz. 1200 Msza św. dziękczynna z racji 90 rocznicy powstania OSP w Leszczynach z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla strażaków i ich rodzin.

5. Jest możliwość wyjazdu na Rajd Świętokrzyski w dniu 25 września. Autokar wyjedzie z parkingu przy Kościele do Świętej Katarzyny, potem grupa idzie szlakiem przez Łysicę na Święty Krzyż. Powrót autokarem na parking przy kościele. Zapisy u Ks. Dariusza.

6. Próba scholii dziecięcej w czwartek o godz. 1600.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Mąchocic Kapitulnych ul. Dolna. Byli obecni: Sańpruch Anna, Wójcik Zofia, Sańpruch Kazimiera, Michcik Anna, Kundera Zofia, Jaguś Zofia.

Do sprzątania kościoła zapraszamy kolejnych mieszkańców Mąchocic Kapitulnych w sobotę na godz. 900.