Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą – 27.10.2019 r.

1. W piątek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele  o godz. 7.00, 9.00 i 16.00. O godz. 11.00 Msza św.  na cmentarzu grzebalnym, a po jej zakończeniu odbędzie się procesja żałobna. W tym dniu jest obowiązek uczestniczenia we Mszy św.

2. W Dzień Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny 2 listopada, Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. 

W dniach 1 – 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych spełniając następujące warunki: nawiedzić cmentarz, pomodlić się za zmarłych, przyjąć komunię św. i pomodlić się w intencjach Ojca Św.

W związku z porządkowaniem grobów na cmentarzu gdzie spoczywają nasi bliscy zmarli, pamiętajmy aby śmieci wynosić do kontenera lub składać koło kontenera przed bramą, a nie wyrzucać za ogrodzenie cmentarza.

3. 31 października zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, na Mszę św. o godz. 1700 i na ostatnie Nabożeństwo Różańcowe połączone z Nabożeństwem Nocy Świętych. Prosimy aby dzieci przyszły ubrane w stroje (wg. możliwości) wybranych przez siebie świętych, co ma przypomnieć każdemu z nas o naszym powołaniu do świętości. Na zakończenie nabożeństwa będzie procesja z lampionami.

4. W zakrystii i kancelarii przyjmowane są wypominki roczne, półroczne, kwartalne i jednorazowe. Od pierwszej niedzieli listopada (3.11) będą czytane nowe wypominki przed mszami o godz. 7.00, 9.00 i 12.00.

5. Rezerwacja intencji mszalnych na pierwsze półrocze przyszłego roku od niedzieli 10 listopada.

6. Próba scholi dziecięcej w środę o godz. 16.00.

7. Tradycją lat ubiegłych organizowana jest z naszej parafii, pielgrzymka na Jasną Górę do Częstochowy 9 listopada w sobotę. Zapraszamy swój udział w zakrystii i kancelarii.

8. Wczoraj nasz kościół sprzątały następujące osoby: Antoni Janus, Dariusz Jędrzejczyk. Do sprzątania w najbliższą sobotę na godz. 9.00, zapraszamy mieszkańców Cedzyny „Kawiarnia”, czyli ul. Słoneczna i przyległe uliczki.