Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła 7 września 2014 r.

1.    Kalendarz liturgiczny:
– poniedziałek – święto Narodzenia NMP
– sobota – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
– niedziela – święto Podwyższenia Krzyża świętego. Z tej racji będziemy mogli po każdej Mszy św. ucałować relikwie Drzewa Krzyża.
2.    Dziś, po Mszy św. o godz. 9.oo – przygotowanie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych zaś na Mszy św. o 1o.3o – poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci.
3.     Schola dziecięca ma swoje spotkania w czwartki o 15.oo na sali parafialnej.
4.    Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną po bazylikach mniejszych diecezji kieleckiej: W programie: kielecka katedra oraz jej podziemia, bazylika w Miechowie, Dom Długosza oraz kościół w Wiślicy i bazylika w Pacanowie. Wyjazd w sobotę 20 września. Koszt: 40 zł. Zapisy w zakrystii. 
5.    Od dziś zapisujemy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania stąd po Mszy św. zapraszamy młodzież gimnazjalną z klas III z naszej parafii do zakrystii. 
6.    Spotkanie dla rodziców dzieci klas III, przygotowujących się w tym roku do I Komunii św. – w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.oo.
7.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła i za kwiaty mieszkańcom Cedzyny Góra. Obecni byli: Renata Jaworska, Stanisława Kołodziej, Teresa Maciejec, Zofia Górska, Aneta Dobosz, Teresa Rapcia, Janina Śmiglarska. Na przyszłą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Cedzyny Góra.