Ogłoszenia parafialne 2 listopada 2014r. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

1.    Kalendarz liturgiczny:
– Wtorek – Św. Karola Boromeusza, biskupa.
2.    W dzisiejszą niedzielę wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Przypominamy, że od 1 – 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych, spełniając następujące warunki: nawiedzić cmentarz, pomodlić się za zmarłych, przyjąć komunię św. i pomodlić się w intencjach Ojca św.
3.    Od dzisiejszej niedzieli czytane są nowe wypominki o godz. 7.00, 9.00, 12.00 (roczne, półroczne i kwartalne). Niezależnie od tego w dalszym ciągu przyjmujemy kolejne wypominki w zakrystii i kancelarii parafialnej.
2.    W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00.
3.    Tak jak było wcześniej ogłaszane – rezerwacja intencji mszalnych na następny rok od niedzieli 16 listopada.
4.    Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych.
5.    Można jeszcze zapisać się na sobotnią pielgrzymkę na Jasną Górę. Lista ostatecznie będzie zamknięta we wtorek. Potwierdzeniem uczestnictwa jest uiszczenie opłaty lub zaliczka. Wyjazd w sobotę z Radlina, Cedzyny, Mąchocic o godz. 6.30, a z Leszczyn o godz. 6.40. Powrót po Apelu Jasnogórskim. Zachęcamy do łączności duchowej i modlitewnej
z pielgrzymami, szczególnie podczas Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00, który jest zawsze transmitowany przez Radio Maryja i Telewizję TRWAM. 
6.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Cedzyny przy trasie. Byli obecni: Gałka Zofia, Kurp Jerzy, Kurp Michał, Kowalik Aniela, Adamiec Teodora, Dudzik Maria, Kapińska Teresa. W przyszłą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Cedzyny przy trasie w stronę Kielc.