Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą 15.01.2017 r.

1. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu wspominamy:
We wtorek, Św. Antoniego, opata.
W czwartek, Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
W sobotę, Św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę.
2. W środę rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
3. Program wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni:

– w poniedziałek (16 stycznia): Leszczyny od godz. 15.30 1 Ksiądz: od pani Grzegolec do pana Dragańskiego nr. 56, 2 Ksiądz dalej, do nr. 48 p. Święcich

– we wtorek (17 stycznia) Leszczyny od godz. 15 30 1 Ksiądz dalej do nr 41 pan Kundera. 2 Ksiądz od p. Kobiec  do szkoły. 3 Ksiądz od p. Mańki nr. 32 do pana Gołabka nr 24b.

– w środę (18 stycznia) Leszczyny od godziny 15.30 1 Ksiądz od pani Gołąbek nr. 24a do pana Filipczaka nr. 15. 2 Ksiądz od pana Matuszewskiego nr. 14 do pana Bugajskiego nr. 6. 3 Ksiądz od pana Iwańskiego nr. 6d do pana Kobca nr 1d.

– w czwartek (19 stycznia): Leszczyny od godz. 14.00  1 Ksiądz od ostatniego domu od Bęczkowa do pana Pawła Kisiel nr. 123b.
Prosimy o pojazdy na kolędę.
Kończymy kolędę w naszej parafii, dziękujemy za ofiary złożone z racji kolędy, za życzliwość i gościnność szczególnie rodzinom, które podjęły nas obiadem, za transport na kolędę i z kolędy.
Rodziny które z różnych powodów nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie będą mogły to uczynić w czwartek, zgłaszając swoją wolę pobłogosławienia domu i mieszkańców w zakrystii lub kancelarii.
4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie opłatkowe Koła „Margaretka” oraz Przyjaciół Radia Maryja.
5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Mąchocic Dolnych. Byli obecni: Izabela Jarosz, Sylwia Woźniak, Stanisław Jamrożek, Ewa Kmieć.
W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania Kościoła kolejnych mieszkańców Mąchocic Dolnych.