Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentu 17.12.2017 r.

1. Przeżywamy Adwent, w minionym tygodniu uczestniczyliśmy w rekolekcjach przystępując do spowiedzi, starajmy się w stanie łaski oczekiwać na Święta Bożego Narodzenia. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszy św. O Matce Bożej, zwanej Roraty, sprawowanej w dni powszednie tygodnia o godz. 630 rano, od soboty połączonej z Nowenną do Bożego Narodzenia. Dzieci przychodzą w tygodniu na Mszę św. o godz. 1700 (przynoszą ze sobą lampiony).

2. W tym roku Wigilia przypada w niedzielę, nie będzie Mszy św. popołudniowej o godz. 1600. Pasterkę o północy poprzedzi Nowenna do Bożego Narodzenia i śpiew kolęd.

3. W Dzień Bożego Narodzenia Msze św. o godz. 7:00; 9:00; 10:30; 12:00 i 16:00. W drugi dzień świąt, we wtorek wspominamy Św. Szczepana pierwszego męczennika. Porządek mszy św. jak w niedzielę,  na Mszy św. o godz. 12:00 będzie poświęcenie owsa (prośba o niesypanie owsem w kościele). Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby KUL.

4. Jutro w poniedziałek od godz. 900 będziemy odwiedzać chorych udzielając Sakramentów Świętych. Prosimy zgłaszamy dzisiaj chorych w zakrystii.

5. We wtorek Ks. Dariusz obchodzi imieniny. Do modlitwy w jego intencji zapraszamy na Mszę św. o godz. 1700.
6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1600 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam na sali parafialnej.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Krawczyk Marta, Kmiecik Halina, Kaleta Żaneta, Krzysiek Alina, Kolus Stanisława.

W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania Kościoła mieszkańców Cedzyny Góra.