Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu 06.03.2016r.

 1. Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Wielkopostnych. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci w czwartki o godz. 1700, dla dorosłych i młodzieży w piątki o godz. 1700, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1530.

 2. Tradycyjnie już w Wielkim Poście Rozprowadzane są przez Caritas baranki wielkanocne. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone są na zorganizowanie letniego wypoczynku dzieci z rodzin ubogich z naszej diecezji.

 3. Dziękujemy Panom Wójtom Gminy Górno i Masłów i Dyrekcjom poszczególnych szkół za zorganizowanie transportu dzieci do kościoła na Rekolekcje. Dziękujemy Wychowawcom, Nauczycielom i Katechetkom za opiekę nad poszczególnymi grupami.

 4. Jak wiemy w dniach 19 – 25 lipca 2016 r. w naszej diecezji będziemy gościć pielgrzymów, którzy przyjadą na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Z tej racji potrzebna będzie dla nich baza noclegowa.

  Kilkanaście rodzin zgłosiło chęć przyjęcia pielgrzymów, ale lista chętnych nadal jest otwarta. Natomiast ci, którzy nie wypełnili jeszcze deklaracji przyjęcia pielgrzymów a zgłosili wcześniej swoją wolę przyjęcia, proszeni są o odebranie wspomnianych deklaracji w kancelarii, podobnie ci którzy jeszcze się zgłoszą.

 5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie przedchcielne dla rodziców i chrzestnych.

 6. Prosimy o podawanie intencji mszalnych zarezerwowanych Mszy św.

 7. Można już rezerwować Msze św. na drugie półrocze 2016 r.

 8. W przyszłą niedzielę, II miesiąca, taca przeznaczona będzie na rozbudowę parafialnego cmentarza grzebalnego.

 9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary mieszkańcom Radlina lewa strona od Kielc. Byli obecni: Bednarska Wanda, Tokarska Małgorzata, Grudzień Stanisława, Piotrowski Tomasz, Jamrożek Karol, Bednarz Agata.

  Na najbliższą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Radlina lewa strona od Kielc.