Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą 29.01.2017 r.

1. W czwartek – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Ten dzień w Kościele poświęcony jest życiu konsekrowanemu. Modlić się będziemy za wspólnoty zakonne, a ofiary składane na tacę są przeznaczone na wsparcie zakonów kontemplacyjnych w naszej diecezji. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Poświęcenie świec po każdej Mszy św. A na Mszy św. o godz. 17.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. odnowią przyrzeczenia chrzcielne i poświęcą świece.

2. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu wspominamy:
We wtorek, Św. Jana Bosko, kapłana.

3. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.15 a w sobotę o godz. 16.30 różaniec dla Kół Różańcowych i zmiana tajemnic.

4. Jak już było ogłaszane, Kandydaci do Bierzmowania z naszej parafii przyjmą Sakrament Ducha Świętego 23 czerwca o godz. 15.30 z rąk Ks. Biskupa Ordynariusza Jana Piotrowskiego.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Mąchocic Dolnych. Byli obecni: Anna Karyś, Julitka Karyś, Bernadetta Zębała, Leszek Nowicki, Marek Radek, Wanda Gołąbek, Monika Jaros, Małgorzata Gil, Katarzyna Radek, Norbert Radek, Mateusz Radek, Dorota Gołąbek, Stanisław Gołąbek.
W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania Kościoła kolejnych mieszkańców Mąchocic Dolnych.