Ogłoszenia parafialne na XI Niedzielę Zwykłą 18.06.2017r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

W środę, wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;

W piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa;

W sobotę, Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, Msza św. o godz. 17.00 z procesją do czterech ołtarzy. Po procesji poświęcenie wianków.

3. W piątek, 23 czerwca, o godz. 15.30, młodzież klas trzecich gimnazjum naszej parafii, przyjmie z rąk Ks. Biskupa Jana Piotrowskiego Sakrament Bierzmowania. W związku z powyższą uroczystością spowiedź dla Kandydatów i ich bliskich we wtorek o godz. 19.00. Próba generalna Kandydatów w środę 21 czerwca po Mszy św. o godz. 17.00. Sprzątanie i przygotowanie świątyni w czwartek po procesji.

4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Z tej racji uczniowie przyjdą na Mszę św. w czwartek w zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Spowiedź dla dzieci i młodzieży od poniedziałku przed każdą Mszą św. o godz. 16.30.

5. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 1600 i nabożeństwie spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam w sali parafialnej.

6. Jutro w poniedziałek 19 czerwca od godz. 10.00 będziemy odwiedzać chorych udzielając Sakramentów Świętych. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.

7. Klerycy z naszego seminarium, których dzisiaj gościmy to przedstawiciele Ogniska Misyjnego. W wakacje jadą na staż misyjny do Kazachstanu, do naszego misjonarza Ks. Wojciecha Skorupy. Liczą na nasze wsparcie finansowe na ten wyjazd.
8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Leszczyn. Byli obecni:Bugajska Marianna,Kozik Urszula,Chrabąszcz St-wa,Kędzierska Krystyna,Kobus Celina,Bysiak Marta,Niebudek Patrycja,Tofil Zuzia,Pedrycz Zbigniew,Siudak Patryk,Iwański Paweł,Niebudek Zofia,Mazurczak Elżbieta.

Do sprzątania w najbliższą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Leszczyn.