Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą 09 października 2016r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła wspominamy:
W czwartek, Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
W sobotę, Św. Teresę od Jezusa, dziewicę i doktora Kościoła.
2. Dzisiaj przeżywamy kolejny ?Dzień Papieski?. W całej Polsce i poza jej granicami odbywają się sesje naukowe poświęcone nauczaniu Papieża Polaka, imprezy kulturalne i zbiórka pieniędzy we wszystkich kościołach. Możemy wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia składając ofiarę do puszki przed kościołem.
3. Spotkanie rodziców Kandydatów do Bierzmowania z Księdzem dzisiaj po Mszy św.  o godz. 12.00.
4. Przeżywamy październik, miesiąc Modlitwy Różańcowej. Nabożeństwo Różańcowe w zwykłe dni tygodnia po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę ? po Mszy św. o godz. 16.00.
5. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Stowarzyszenia Św. ?Jacek?
6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie Przyjaciół Koła Radia Maryja i TV Trwam.
7. Zbliża się miesiąc listopad, poświęcony szczególnie modlitwie za zmarłych. Najpiękniejszym darem dla naszych zmarłych jest dar modlitwy i ofiara mszy św. oraz uzyskane odpusty. Wypominki roczne, półroczne, kwartalne czy jednorazowe, są jedną z form tej pamięci o zmarłych. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom Podmąchocic. Byli obecni: Pulut Halina, Grzegorczyk Kamil, Grzegorczyk Katarzyna, Waldon Edward, Krawczyk Zofia, Gajewska Anna, Gajewska Maria, Waldon Marta.
W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania Kościoła kolejnych mieszkańców Podmąchocic.