Ogłoszenia parafialne V Niedziela Zwykła 9 lutego 2014 r.

1. W liturgii Kościoła wspominamy:

  • Poniedziałek ? św. Scholastyki
  • Piątek ? święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

2. Caritas Diecezji Kieleckiej zaprasza na Koncert Charytatywny „Serce dla Hospicjum” który odbędzie się 11 lutego 2014 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Koncert zorganizowany zostanie w Światowym Dniu Chorego, by zwrócić uwagę na potrzebę otoczenia ludzi chorych i cierpiących opieką hospicyjną. Wystąpi znany muzyk chrześcijański Mieczysław Szcześniak

Do udziału upoważnia cegiełka, którą nabyć można w Biurze Caritas, Plac Najświętszej Maryi Panny w Kielcach oraz w parafiach, które podejmą się ich rozprowadzania. Całkowity dochód z rozprowadzanych cegiełek przeznaczony zostanie na dokończenie budowy Hospicjum w Kielcach.

Ks. Stanisław Słowik

Dyrektor Caritas Diecezji Kieleckiej

 

3. Spotkanie Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 16.00 – w sali parafialnej na plebanii.

4. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła i ofiarę mieszkańcom Leszczyn. Obecni byli: Kiczor Teresa, Pająk Agata, Janik Janina, Szymkowska Natalia, Szymkowska Janina, Cedzyńska Janina, Pluta Anna, Pedrycz Danuta. Na sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Leszczyn.