Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela Zwykła 5 października 2014 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

Wtorek ? Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
Czwartek ? wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.


2. Rozpoczęliśmy październik ? miesiąc modlitwy różańcowej.
Nabożeństwo różańcowe w zwykłe dni tygodnia po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę ? po Mszy św. o godz. 16.00.
Młodzież przygotowującą się do bierzmowania, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Scholę młodzieżową i wszystkich chętnych zapraszamy na adorację i różaniec z krótką katechezą ? w piątki na godz. 18.30.
We wtorek, o godz. 17.oo, poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych.


3. Schola dziecięca oraz Podwórkowe Kółka różańcowe dzieci z naszej parafii mają zaproszenie na spotkanie z Madzią Buczek, znaną inicjatorką modlitwy różańcowej z anteny Radia Maryja.
Wyjazd na to spotkanie do Kielc w przyszłą niedzielę, szczegóły w zakrystii.


4. W przyszłą niedzielę, jak każdego roku będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski pod hasłem: ?Jan Paweł II ? Świętymi błądzicie?. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia dzięki ofiarności rodaków w kraju i poza jego granicami wspiera materialnie i duchowo ponad 2,5 tys. młodych z całej Polski będziemy więc mogli wesprzeć to dzieło składając do puszek ofiary przed kościołem.


5. Zbliża się miesiąc Listopad, poświęcony szczególnie modlitwie za zmarłych. Najpiękniejszym darem dla naszych zmarłych jest dar modlitwy i ofiara mszy św. oraz uzyskane odpusty. Wypominki roczne, półroczne, kwartalne czy jednorazowe, czytane w każdą niedzielę przed Mszami św. są jedną z form tej pamięci o zmarłych. Przyjmowane są w zakrystii i kancelarii parafialnej.


6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę. Byli obecni: Felcman Małgorzata, Szczypała Anna, Bazak Elżbieta, Sarek Halina, Jugo Roman, Dudzik Lucyna, Zacharski Adam, Szczypała Maria, Parszewska Zofia, Zacharska Bronisława, Szczypała Stanisława. Na przyszłą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Cedzyny Kawiarnia.