Ogłoszenia parafialne XXVIII Niedziela Zwykła 13.10.2013 r

1. W liturgii Kościoła wspominamy:

  • Poniedziałek – bł. Jakuba Strzemię
  • Wtorek – bł. Jana Pawła II

2. Dziś rozpoczynamy Tydzień misyjny pod hasłem: Miłosierdzie Boże dla całego świata. Podczas Mszy św. i nabożeństw modlić się będziemy w intencji dzieł misyjnych. Chcemy także wesprzeć to dzieło naszą ofiarą, dlatego dzisiejsza taca przeznaczona jest na ten cel.

3. Parafialna pielgrzymka dziękczynienia na Jasną Górę i do sanktuarium MB w Leśniowie zaplanowana została na sobotę 9 listopada. Koszt:

40 zł. Są jeszcze wolne miejsca w drugim autokarze dlatego zapraszamy do udziału. Zapisy w zakrystii.

4. W piątek na 19.00 zapraszamy na różaniec dla młodzieży i na spotkanie z Gościem.

5. W sobotę prosimy o poprowadzenie różańca i modlitwę – koła różańcowe z naszej parafii. Po nabożeństwie odbędzie się krótkie spotkanie w kościele.

6. Przyjmujemy wypominki w zakrystii i kancelarii parafialnej. W związku z porządkowaniem grobów na cmentarzu pamiętajmy, aby śmieci wynosić do kontenera przed bramą. Nie wyrzucamy śmieci za ogrodzenie cmentarza.

7. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 16.00 – spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Dziękujemy za ofiary złożone na Radio Maryja i TV Trwam.

8. Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy (godzina do tyłu).

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, za kwiaty i ofiarę mieszkańcom Mąchocic.

Obecni byli: Urszula Jaros, Barbara Kupis, Lucyna Kupis, Danuta Brzoza, Katarzyna Brzoza, Barbara Gołąbek, Iwona Zimnicka, Ewelina Namiel.

Na sobotę zapraszamy do pomocy kolejnych mieszkańców Mąchocic.