XXXIII Niedziela -16 listopada 2014 r.

1.    Kalendarz liturgiczny:
– poniedziałek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
– wtorek – bł. Karoliny Kózkówny    
– środa – bł. Salomei, zakonnicy 
– czwartek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera  
– piątek – Ofiarowanie NMP
– sobota – św. Cecylii
– niedziela – Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
2.    Od dziś możemy zgłaszać w zakrystii Intencje na rok 2o15.
3.    Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza we wtorek, we wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, patronki młodzieży, do wspólnej modlitwy za naszą polską młodzież.
4.    W sobotę, we wspomnienie św. Cecylii, obchodzimy patronalne święto chórów i zespołów muzycznych. Msza św. dziękczynna w intencji: naszego chóru parafialnego, scholi młodzieżowej i dziecięcej, będzie sprawowana w tym dniu o godz. 17.oo.
5.    Spotkanie dzieci śpiewających w scholi będzie jak zawsze w czwartek, na salce, tym razem o godz. 15.3o.
6.    Dziś, po ostatniej Mszy św. – spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Przed kościołem możemy, jak co miesiąc, złożyć dar serca na ten cel. Zainteresowanych wyjazdem do Torunia na 23.r.powstania Radia Maryja prosimy o kontakt z Parafią Podwyższenia Krzyża św. w Kielcach.
7.    W niedzielę – 30 listopada, o godz. 17.oo, w świetlicy parafialnej zostanie wyświetlony – oparty na prawdziwej historii walki o wiarę – film CRISTIADA. Chętnych do wzięcia udziału
w spotkaniu prosimy o odebranie w przyszłą niedzielę, w zakrystii zaproszenia.
8.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła, za kwiaty i ofiarę mieszkańcom Cedzyny przy drodze. Obecni byli: Janina Dziedzic, Bogusława Dudek, Elżbieta Sumara, Grażyna Luciak, Dorota Salwa, Barbara Salwa, Alicja Staszewska. Na przyszłą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Cedzyny przy drodze.