50 LAT MINĘŁO………

Nasz chór parafialny wystąpi w Filharmonii

 

 


30 stycznia 2015 roku o godz.19.00 w Filharmonii Świętokrzyskiej odbędzie się wyjątkowy koncert.  Wyjątkowy, ponieważ za pulpitem dyrygenckim stanie nasz wielki przyjaciel, Pan Zbigniew Goncerzewicz, wieloletni dyrygent Filharmonii Świętokrzyskiej, który w tym dniu będzie obchodził 50-lecie swej pracy artystycznej.

 

Pan Zbigniew już od kilku lat (wspólnie ze swoją małżonką Krystyną) wspiera nasz chór swoim przeogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem.

W związku z tą uroczystością spotkało nas ogromne wyróżnienie – nasz chór parafialny został  zaproszony do udziału w Benefisie p. Zbigniewa. Jest  to  ogromny zaszczyt, ale też nie lada wyzwanie z jakim przyjdzie naszemu chórowi się zmierzyć. Będzie to również wydarzenie historyczne, bowiem chórowi naszej parafii nigdy w przeszłości nie było dane wystąpić na scenie żadnej filharmonii. W ramach koncertu chór wykona  „Ave Verum”  W.A.Mozarta.

W imieniu naszego chóru a także w imieniu dostojnego Jubilata serdecznie i z całego serca ZAPRASZAMY na ten wyjątkowy wieczór do Świętokrzyskiej Filharmonii.