Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Po Narodzeniu Pańskim, Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa 27.12.2020r.

1. Dzisiaj Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa, modlimy się szczególnie za małżeństwa, które trwają w związku sakramentalnym.

2. W tym tygodniu obchodzimy w poniedziałek, Święto Św. Młodzianków Męczenników.

3. W czwartek, 31 grudnia kończymy rok kalendarzowy 2020r. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 1700 po której będzie Nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, podczas którego podziękujemy Panu Bogu za otrzymane łaski w minionym roku, będziemy przepraszać za nasze grzechy i zaniedbania, a także prosić o błogosławieństwo na 2021r.

4. W przyszłą środę, 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, tzw. Trzech Króli. Na Mszach św. poświęcenie kadzidła i kredy.

5. Tak jak było ogłaszane, Kolęda w tym roku będzie odbywać się na zaproszenie zainteresowanych. Dziękujemy wszystkim, którzy już nas zaprosili, listy są ciągle otwarte. O rozpoczęciu kolędy będziemy informować w zależności od sytuacji, w terminie późniejszym.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przygotować kościół do świąt Bożego Narodzenia.

Mieszkańcom Radlina, za sprzątanie kościoła w środę. Byli obecni: Pastuszko Małgorzata, Raczyńska Stefania, Kmiecik Krystyna, Gała Józef, Kaleta Teresa, Hińcza Janina. W najbliższą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Radlina.

Za przywiezienie i pomoc w oprawianiu choinek Panom: Sańpruchowi z Leszczyn, Grudniowi Stanisławowi i Tokarskiemu Jarosławowi. Dziękujemy Panu Andrzejowi Karyś z Mąchocic Górnych za ofiarowanie 3 choinek, dwie stoją w prezbiterium a jedna na dworze. Na ręce Ks. Dariusza Panom Jarosławowi Stachurze i Mirosławowi Kózce z Mąchocic za budowę szopki i młodzieży, która pomagała w ubieraniu choinek i ustrajaniu szopki. Byli obecni: Kacper Kwieciński, Kacper Mrozik, Kacper Palak, Patrycja Dudzik, Bartek Wiśniewski, Wiktor Molęda, Kasia Bujak, Ola Zarębska, Mikołaj Gałkiewicz, Marcelina Dziewięcka, Mikołaj Łakomiec, Kornelia Kaleta. Dziękujemy także Panu Kościelnemu za wykonaną pracę w tych dniach.