Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Adwentu– 20.12.2020r.

1. Dobiega końca czas Adwentu, czas oczekiwania na Zbawiciela w Świętach Bożego Narodzenia. Jeśli ktoś nie posiada jeszcze opłatków świątecznych, może je otrzymać w zakrystii.

2. W czwartek Wigilia, roraty o godz. 6.30. Nie ma Mszy św. popołudniowej. W tym roku Msza św. zwana Pasterką będzie sprawowana o godz. 2200 i o godz. 2400. Uczestnictwo w jednej bądź drugiej będzie uczestnictwem w Uroczystości Bożego Narodzenia. Kolejne Msze św. o godz. 700, 900, 1030, 1200 i 1600.

3. W drugi dzień świąt, wspominamy Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Porządek mszy św. jak w niedzielę,  na Mszy św. o godz. 1200 będzie poświęcenie owsa (prośba o niesypanie owsem w kościele). Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby KUL.

4. W przyszłą niedzielę przypada Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa.

5. Tak jak było ogłaszane, Kolęda w tym roku będzie odbywać się na zaproszenie zainteresowanych przez wpisanie na listę po każdej Mszy św. lub telefonicznie w godzinach urzędowania kancelarii.

6. W dzisiejszą niedzielę, po południu druhowie z OSP z Mąchocic będą roznosić kalendarze strażackie na 2021r.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Kacper Kwieciński, Wiesława Obara, Krystyna Kwaśniewska, Zofia Wiśniewska, Anna Wiśniewska, Janina Mańka, Irena Mańka, Helena Łygońska. Do sprzątania w najbliższą środę na godz. 900, zapraszamy kolejnych mieszkańców Radlina.