Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Po Narodzeniu Pańskim 02.01.2022r.

1. W czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Objawienia Pańskiego tzw. Trzech Króli, na Mszach św. święcimy kadzidło i kredę.

2. 6 stycznia po raz trzeci przez Leszczyny przejdzie barwny Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie orszaku nastąpi przy budynku OSP w Leszczynach. Korowód ruszy do kościoła parafialnego o godz. 945. Po dotarciu do świątyni wspólne kolędowanie i o godz. 1030, będzie sprawowana Msza św. Na tę uroczystość zapraszamy wszystkich Parafian, Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej parafii w strojach regionalnych, Koło Gospodarzy, Strażaków z Leszczyn i Mąchocic Kapitulnych, dzieci oraz młodzież jak również całe rodziny. Dla uczestników mamy przygotowane specjalne korony i śpiewniki z kolędami. Dzieci zachęcamy do przyjścia w indywidualnych strojach: królów, pastuszków, aniołków, św. Józefa, Maryi itp.

3. Także 6 stycznia Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży serdecznie zaprasza do kościoła na jasełka na godz. 1800, przygotowane przy współpracy ze Scholą Dziecięcą i Młodzieżową.

4. 6 stycznia kończy się akcja „Paczuszka dla maluszka”, kto by chciał jeszcze się włączyć w tą akcję może to uczynić do czwartku włącznie.

5. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za dotychczas złożone ofiary. Z uwagi na prośby parafian ustalamy godzinę rozpoczęcia kolędy na godz. 1400 każdego dnia a w sobotę od godz. 1000.

Program wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni:

Poniedziałek (3 stycznia) od godz. 14.00: uliczki bez nazwy po prawej od ul. Kieleckiej w stronę Kielc:

 • jeden ksiądz: Cedzyna, uliczki domy o nr 172, 173, 180
 • drugi ksiądz: Cedzyna, uliczki domy o nr 166, 176, 178;
 • trzeci ksiądz: Cedzyna, uliczki domy o nr 182, 184, 186, 192 (zaczyna stronę prawą a potem lewą patrząc od ul. Kieleckiej);

Wtorek (4 stycznia) od godz. 14.00:

 • jeden ksiądz: Cedzyna, ul. Turystyczna, ul. Mostowa, ul. Wiosenna, ul. Szkolna;
 • drugi ksiądz: Cedzyna, ul. Wypoczynkowa nr 44 (bloki przy hotelach) oraz ul. Piaskowa.

Środa (5 stycznia) od godz. 14.00:

 • jeden ksiądz: Cedzyna, ul. Kielecka (domy po prawej stronie w kierunku Kielc)
 • drugi ksiądz: Cedzyna, ul. Kielecka (domy po lewej stronie w kierunku Kielc)
 • trzeci ksiądz: Cedzyna (wszystkie uliczki po lewej od ul. Kieleckiej jadąc w stronę Kielc), ul. Młyńska, ul. Przyjazna, Spokojna, ul. Wspólna, ul. Dębowa, ul. Wesoła, ul. Miła, ul. Lubrzanka.

Piątek (7 stycznia) od godz. 14.00:

 • jeden ksiądz: Cedzyna, ul. Brzozowa, ul. Jaśminowa;
 • drugi ksiądz: Cedzyna, ul. Różana, ul. Dolna, ul. Polna;
 • trzeci ksiądz: Radlin, Osiedle pod Niestachowem, domy przy „drodze niestachowskiej” oraz uliczka naprzeciwko „drogi niestachowskiej” – (nr 110, 110 A i C, 111, 111 A, D, E, G, 116 C itd. – uliczka po lewej jadąc od Kielc).

Sobota (8 stycznia) od godz. 10.00:

 • jeden ksiądz: Radlin, domy na „Ogrodzeniu” – rozpoczyna od domów od trasy;
 • drugi ksiądz: Radlin, domy na „Ogrodzeniu” – rozpoczyna od drugiego końca;
 • trzeci ksiądz: Radlin, domy po prawej stronie trasy jadąc od Kielc od nr 3 a do nr 40 b.

Poniedziałek (10 stycznia) od godz. 14.00:

 • trzech księży: Radlin, domy po prawej stronie przy trasie jadąc od Kielc (do końca; bez uliczki pod Delikatesami tzw. Kulbanichy).

6. W przyszłą niedzielę spotkanie Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam po Mszy św. popołudniowej.

7. Wszystkich co należą do Grona Przyjaciół i Sympatyków naszego Seminarium w Kielcach, prosimy o indywidualne odebranie listów i życzeń, które są wyłożone pod chórem (po stronie figury św. Jacka).

8. Zachęcamy do zabrania darmowego egzemplarza gazetki: „Pomagamy Misjom” numer podejmuje tematykę misyjną oraz życia Kościoła. Gazetka wyłożona jest na ławkach pod chórem

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Mąchocic Kapitulnych. Kolejka przechodzi na mieszkańców Radlina poczynając od pierwszego numeru lewa strona od Kielc do sprzątania w najbliższą sobotę na godz. 9.00.