Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu 03.03.2024r.

1. Przeżywaliśmy w minionym tygodniu rekolekcje, wiele z nas przystąpiło do spowiedzi. Trwajmy w łasce uświęcającej i postanowieniach wielkopostnych.

2. Dzisiaj po Mszach św. zgodnie z tym co ogłaszaliśmy zbiórka do puszek na cele misyjne.

3. Spotkanie Kandydatów przygotowujących się do Bierzmowania tylko z klas VII wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1030 w Kościele.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św.  o godz. 12.00 spotkanie rodziców dzieci I-szo Komunijnych.

5. W przyszłą niedzielę spotkanie organizacyjno-formacyjne nowopowstałej w naszej parafii grupy Apostolstwa Pomocy Dusz Czyśćcowych a także Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam po Mszy św. popołudniowej na salce parafialnej.

6. Jak co roku do końca kwietnia, większość Polaków składa roczne zeznanie podatkowe. Serdecznie zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na Caritas Diecezji Kieleckiej. Nasza Caritas w swoich placówkach nieprzerwanie służy osobom ubogim, starszym, chorym, niepełnosprawnym i bezdomnym. Każdego dnia setki potrzebujących odnajdują tam miłosierne dłonie pracowników i wolontariuszy. Wspierajmy te piękne dzieła miłości bliźniego realizowane przez Caritas Diecezjalną. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakatach i ulotkach.

7. Tradycyjnie jak każdego roku w Wielkim Poście rozprowadzane są Baranki Wielkanocne. Można je nabyć w zakrystii lub przed kościołem, cena jednego baranka 8 zł.

8. Kancelaria parafii p.w. Św. Józefa w Kielcach prosi o podanie do wiadomości, że organizowana jest pielgrzymka do Francji. Szczegółowe informacje podane są w gablocie parafialnej.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Dariusz Gil, Ewa Gajda, Anna Mikołajczyk, Joanna Bysiak, Sofiia Kwiecińska. Do sprzątania w najbliższą sobotę (na godz. 900), zapraszamy kolejnych mieszkańców Radlina.