Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu 10.03.2024r.

1. Trwa Wielki Post. Przypominamy że Nabożeństwo Gorzkich Żali sprawowane jest w niedzielę o godz. 1530 a Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 1700, w piątek dla wszystkich 1700.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1030 spotkanie kandydatów do bierzmowania tylko z klas VII wraz z rodzicami.

– po Mszy św. o godz. 12 spotkanie Rodziców dzieci komunijnych.

 – natomiast po Mszy św. popołudniowej w sali parafialnej na plebanii spotkanie organizacyjno-formacyjne nowopowstałej w naszej parafii grupy Apostolstwa Pomocy Dusz Czyśćcowych a także Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam.

3. Spotkanie Kandydatów przygotowujących się do Bierzmowania – grupa czerwona – w poniedziałek 11 marca o godz. 19 w sali parafialnej na plebanii.

4. Jak co roku do końca kwietnia, większość Polaków składa roczne zeznanie podatkowe. Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na Caritas Diecezji Kieleckiej.

5. Tradycyjnie jak każdego roku w Wielkim Poście rozprowadzane są Baranki Wielkanocne. Można je nabyć w zakrystii lub przed kościołem. Ofiara za baranki wynosi przynajmniej 8 zł. i będą one zbierane przy tej okazji, na zorganizowanie letniego wypoczynku dzieci z rodzin ubogich z naszej diecezji.

6. Dziękujemy dwóm osobom, które chcą pozostać anonimowe, za ofiarę i pomoc panu kościelnemu w sprzątaniu kościoła. Do sprzątania w najbliższą sobotę (na godz. 900), zapraszamy kolejnych mieszkańców Radlina.