Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu 07.03.2021r.

1. Przeżywaliśmy w minionym tygodniu rekolekcje, wiele z nas przystąpiło do spowiedzi. Trwajmy w łasce uświęcającej i postanowieniach wielkopostnych.

2. Tradycyjnie już w Wielkim Poście Rozprowadzane są przez Caritas baranki wielkanocne. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone są na zorganizowanie letniego wypoczynku dzieci z rodzin ubogich z naszej diecezji.

3. W związku z powtarzającymi się przypadkami oszustw, których ofiarami stają się osoby starsze, samotnie mieszkające i często nazbyt ufne, Policja apelujemy o ostrożność, czujność i rozsądek w kontaktach z osobami obcymi, kontaktującymi się z nami telefonicznie, które zainteresowane są otrzymaniem od nas pieniędzy! Mogą to być osoby podające się za naszych krewnych bądź Policjantów. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń trzeba natychmiast powiadomić Policję dzwoniąc po nr 112. Pamiętajmy że funkcjonariusze Policji nigdy przez telefon nie proszą o przekazanie pieniędzy lub przelanie ich na jakiekolwiek konto w ramach pomocy w działaniach policyjnych.

4. W zakrystii można już odebrać kolejny czasopisma „Idźmy do Józefa” nr. 2.

5. W środę próba Scholii Dziecięcej o godz. 1600.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Cedzyny Góra. Byli obecni: Śmigalska Janina, Bzymek Julia, Górski Artur, Cedro Marcin, Cedro Ewelina, Molęda Wioletta Molęda Wiktor, Molęda Weronika, Kaczmarczyk Irena.

Kolejka przechodzi teraz na mieszkańców Cedzyna ul. Słoneczna.