Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą 23.01.2022r.

1. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

W poniedziałek, wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i Doktora Kościoła.

We wtorek, Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.

W środę, wspomnienie św. św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.

W piątek, wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

2. Dzisiaj, przeżywamy parafialny Dzień Seminaryjny. Gościmy przedstawicieli naszego Seminarium, którzy wraz z nami modlą się, uczestniczą w liturgii Mszy św., dając świadectwo swego powołania. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach. Dziękujemy za wspólnotę dzisiejszego dnia i zapewniamy o naszym wsparciu modlitewnym.

3. Jak ogłaszaliśmy organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę na nocne czuwanie z 4 na 5 lutego. Można się jeszcze zapisać u Ks. Dariusza. 

4. Zapowiadane na dzień dzisiejszy powtórzenie Jasełek, nie odbędzie z powodu kwarantanny kilku Aktorów.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Komorowska Maria, Kołodziejska Teresa, Kołodziejski Przemysław, Krajcarz Iwona, Ziemba Maria, Grudzień Stanisław.

Do sprzątania w najbliższą sobotę zapraszamy na godz. 9.00 kolejnych mieszkańców Radlina.

6. Jutro ostatni dzień Kolędy od godz. 14.00 Mąchocice Kapitulne. Ksiądz zacznie od domów (dwa) na ulicy Łysogórskiej 6 i 12 następnie od krzyżówki prawa strona idąc w stronę Zakaniowa od numeru 292.

7. Rodziny które z różnych powodów nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie będą mogły to uczynić we wtorek zgłaszając wcześniej swoją wolę pobłogosławienia domu, lub w inny dzień po uprzednim umówieniu się z Ks. Prefektem. Raz jeszcze dziękujemy za ofiary złożone z racji kolędy, za wszelką życzliwość i gościnność a także za transport.