Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Adwentu 18.12.2022 r.

1. Dobiega końca czas Adwentu, czas oczekiwania na Zbawiciela w Świętach Bożego Narodzenia. Jeśli ktoś nie posiada jeszcze opłatków świątecznych, może je otrzymać u Pana Organisty.

2. Możemy włączać się jeszcze w „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” nabywając świecę wigilijną. Jest ona znakiem naszej miłości do bliźniego. Świece można nabyć w zakrystii. Są także do nabycia kalendarze na przyszły rok 2023.

3. W sobotę Wigilia, roraty o godz. 6.30. Nie ma Mszy św. popołudniowej. Pasterką będzie sprawowana o godz. 2400. Kolejne Msze św. w dzień o godz. 700, 900, 1030, 1200 i 1600.

4. Próba Scholki dziecięcej w czwartek o godz. 1600.

5. W piątek na godz. 1745 przedświąteczne spotkanie ministrantów i lektorów (bez ministrantów najmłodszych, tegorocznych).

6. Trwa akcja p.t.: „Paczuszka dla Maluszka”. Specjalny kosz znajduje się przy ołtarzu Matki Bożej.

7. Dziękujemy Panu Piotrowi Gilowi z Leszczyn, który przywiózł choinki, Panom: Namielowi Stanisławowi, Grudniowi Stanisławowi, Tokarskiemu Jarosławowi i Malinowskiemu Marcinowi za pomoc w przywiezieniu i ustawieniu choinek, Panu Żakowi Andrzejowi za choinkę, która stoi przed Kościołem.

8. Prosimy osoby, które należą do Grona Przyjaciół WSD w Kielcach o odebranie listów, które leżą pod chórem.

9. Prosimy także o zamykanie za sobą drzwi wejściowych, gdyż kościół jest ogrzewany.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Machocic Zakaniów. Byli obecni: Janina Pult, Bronisława Ryś, Anna Nowicka, Leszek Nowicki.

Do sprzątania w najbliższą sobotę (godz. 900), zapraszamy kolejne rodziny  z Mąchocic Zakaniów od Bęczkowa.