Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego (II Niedzielę Wielkanocną) 11.04.2021r.

1. Dzisiaj, w II Niedzielę Wielkanocną obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego, które dla całego Kościoła ustanowił Św. Jan Paweł II w dniu kanonizacji Siostry Faustyny 30 kwietnia 2000 roku. To święto jest jednocześnie patronalnym świętem Caritas i otwiera Tydzień Miłosierdzia – czas, w którym zaproszeni jesteśmy do uważniejszego odczytywania potrzeb najuboższych i tych, którzy wołają o pomoc. Po Mszach św. zbierana jest zbiórka do puszek na potrzeby Diecezjalnej Caritas.

2. Jubilat Kan. Tadeusz Wojtasiński ze względów na wiek i zdrowie przeprowadził się do Domu Ks. Emerytów. Ks. Tadeusz przez wiele lat był proboszczem tej parafii, a przez ostatnie 15 lat, jako emeryt był rezydentem naszej parafii. Dziękujemy mu za pomoc w posłudze duszpasterskiej. Życzymy zdrowia i dobrego pobytu w nowym miejscu zamieszkania.

3. Prosimy członków Grona Przyjaciół Seminarium do odbioru życzeń świątecznych z Seminarium, które znajdują się na stoliku pod chórem.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Cedzyny ul. Szklana. Byli obecni: Renata Zawadzka, Katarzyna Krajcarz, Aleksandra Krajcarz, Marian Bieniek, Mariola Januchta, Maja Januchta, Maria Kaczmarczyk, Lidia Dobosz, Janina Dziedzic.

Do sprzątania w sobotę na godz. 900, zapraszamy kolejnych mieszkańców Cedzyny.