Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021r.

1. Chrystus Zmartwychwstał – Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.

Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy wszystkim naszym parafianom, by Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość, aby stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności w przeżywanym doświadczeniu pandemii koronawirusa i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

2. Dziękujemy za pomoc w wykonaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego na ręce Ks. Darka i Ks. Krzysztofa, młodzieży z KSM-u, P. Annie Kmieć, Wioletcie Molenda z córką Weroniką i synem Wiktorem, Krzysztofowi Łakomiec z synami Filipem i Mikołajem, Kacprowi Kwiecińskiemu i Maksymilianowi Dziewięckiemu, a także P. Kościelnemu. A także wszystkim, którzy składali ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

3. Jutro drugi dzień Świąt. Msze Św. o godz. 700; 900; 1030, 1200; 1600.

Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby KUL.

4. Najbliższa Niedziela przeżywana jest w Kościele jako Niedziela Miłosierdzia Bożego i rozpoczyna kolejny Tydzień Miłosierdzia. Jest to święto patronalne Caritas. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na potrzeby Diecezjalnej Caritas.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Cedzyny ul. Słonecznej i Mostowej. Byli obecni: Bazak Elżbieta, Bazak Dorota, Sarek Halina, Zacharska Beata, Musiał Aleksandra, Musiał, Iwona.

Do sprzątania w sobotę na godz. 900, zapraszamy kolejnych mieszkańców Cedzyny.