Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 12.04.2020r.

1. Chrystus Zmartwychwstał – Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.

Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy wszystkim naszym parafianom, by Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość, aby stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności w przeżywanym doświadczenia pandemii koronawirusa i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

2. Dziękujemy za pomoc w wykonaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego, Panu Kościelnemu, Panu Stanisławowi Namiel, Oli Łakomiec i Kacprowi Kwiecińskiemu. A także wszystkim, którzy składali ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Dziękujemy także za pomoc w zorganizowaniu transmisji internetowych Panu Jarosławowi Sańpruch, Jerzemu Snopek i Sławomirowi Gołąbek.

3. Jutro drugi dzień Świąt. Msze Św. o godz. 700; 900; 1030, 1200; 1600.

4. Najbliższa Niedziela przeżywana jest w Kościele jako Niedziela Miłosierdzia Bożego i rozpoczyna kolejny Tydzień Miłosierdzia. Jest to święto patronalne Caritas.

5. Przypominamy, że w związku z epidemią koronawirusa, mając na uwadze zdrowie i życie wszystkich Polaków organy Państwowe i Kościelne zadecydowały, że w Mszy św. może uczestniczyć jednocześnie nie więcej niż 5 osób, nie licząc sprawujących posługę.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Leszczyn. Były to następujące osoby: Banak Halina, Gołąbek Janina, Żak Leokadia, Namiel Stanisław, Gil Stanisława. Do sprzątania Kościoła 25 kwietnia w sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Leszczyn, pamiętając o liczbie osób mogących przebywać w kościele.