Ogłoszenia Parafialne na V Niedzielę Zwykłą 04.02.2024r.

1. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

W poniedziałek, wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

We wtorek, wspomnienie Świętych Męczenników Pawła Miki  i Towarzyszy.

W sobotę, wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy.

2. W przyszłą niedzielę 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes. W Kościele przeżywany jako „Światowy Dzień Chorych”. Kościół modli się o zdrowie wszystkich chorych, wszystkich cierpiących, wszystkich nieuleczalnie chorych. Modli się za chorych i modli się z chorymi. Pamiętajmy o chorych w naszej modlitwie i tej osobistej i tej liturgicznej, kiedy uczestniczymy we Mszy św.

3. Dziękujemy Kandydatom do Bierzmowania i ich rodzicom, którzy pomagali przy demontażu szopki i rozbieraniu choinek w kościele.

4. Dziękujemy p. Piotrowi Gilowi, Krzysztofowi Łakomcowi, Mateuszowi Gilowi za pierwszą pomoc przy usuwaniu skutków podtopienia plebanii, a Młodzieży z KSM-u za pomoc przy przenoszeniu Archiwum Parafialnego z podtopionego pomieszczenia w plebanii.

5. Próba scholii dziecięcej w czwartek o godz. 1600.

6. Kończymy Wizytę Duszpasterską. Raz jeszcze dziękujemy za ofiary złożone z racji kolędy, za wszelką życzliwość i gościnność a także za transport.

Rodziny które z różnych powodów nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie będą mogły to uczynić w czwartek, piątek i sobotę zgłaszając wcześniej swoją wolę pobłogosławienia domu w kancelarii parafialnej lub zakrystii.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Renata Dudzik, Edyta Czaja, Jacek Bednarski, Aneta Cołta, Paulina Tutaj. Do sprzątania w najbliższą sobotę (na godz. 900), zapraszamy kolejnych mieszkańców Radlina.