Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną 14.05.2023r.

1. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

– We wtorek, Święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.

2. W najbliższą sobotę dzieci naszej parafii przystąpią do I-szej Komunii Świętej na Mszy św. o godz.1200.

3. Próba liturgiczna dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii Świętej w poniedziałek po Mszy św. o godz. 1700, próba generalna w czwartek po Mszy św. o godz. 1700.

4. Spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii Świętej i ich rodziców i dzieci rocznicowych i ich rodziców w piątek od godz. 1600.

5. Próba liturgiczna dzieci rocznicowych w poniedziałek o godz. 1600.

6. Sprzątanie terenu (parking, plac przed plebanią i w koło kościoła) w środę po Mszy św. o godz. 1700.

7. Dzisiaj od godz. 1415 poświęcenie pól. Cedzyna Góra, Kawiarnia i przy trasie, jeden Ksiądz. Drugi Ksiądz Radlin. Gromadzimy się jak najliczniej w miejscach  poświęceń.

8. W tym tygodniu nie będzie próby scholii dziecięcej.

9. Informujemy także, że dobiegł końca półroczny okres czytania wypominek za zmarłych. Można przedłużyć tę modlitwę zgłaszając w zakrystii.

10. Organizujemy wyjazd autokarem na Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży na Polach Lednickich, które odbędzie się w sobotę 3 czerwca. Zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek byli nad Lednicą i każdego, kto pragnie tam przybyć, by słuchać Słowa Bożego, uwielbiać Boga i tworzyć wspólnotę wiary. Zapisy u Ks. Dariusza.

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Mąchocic Górnych. Byli obecni: Siewierska Urszula, Stępień Anna, Stępień Agata, Zatorska Irena, Stępień Janina, Sroka Janina.

Do sprzątania w najbliższą sobotę (na godz. 900), zapraszamy kolejne rodziny z Mąchocic Górnych.