Ogłoszenia parafialne na XX Niedzielę Zwykłą 18.08.2013r

1. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu:

We wtorek, św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

W środę, św. Piusa X, papieża.

W czwartek, Najświętszej Maryi Panny, Królowej.

W sobotę, św. Bartłomieja, apostoła.

2. Dziękuję Stowarzyszeniu Św. Jacek za zorganizowanie w dniu odpustu festynu rodzinnego. Szczególne uznanie wyrażam Strażakom z Mąchocic Kapitulnych i z Leszczyn za czuwanie nad organizacją i porządkiem. Dziękuję Pani doktor Ewie Bobrowskiej i pielęgniarce pani Helenie Anioł za opiekę medyczną podczas liturgii południowej jak i festynu. Dziękuję także za duże zaangażowanie, Chórowi na czele z Panem Organistą. Wyrazy podziękowania, kieruję również do Kół Gospodyń Wiejskich z Leszczyn i Mąchocic. Wszystkim którzy okazali wsparcie i pomoc przy organizacji festynu w dniu wczorajszym wyrażam głęboką wdzięczność (lista sponsorów będzie wywieszona w gablocie i podana na stronie internetowej).

3. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

4. Dziś po mszy św. o godz. 1600 odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja na Sali na plebanii.

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Mąchocic Kapitulnych. Byli obecni:

w środę ? Gołąbek Katarzyna, Gołąbek Antonina, Pedrycz Zofia, Michcik Anna, Pedrycz Małgorzata, Kundera Zdzisław, Wójcik Zofia, Sańpruch Anna, Karyś Alicja.

w piątek ? Osełka Stanisława, Dziewięcka Irena, Michcik Stanisława, Barcicka Małgorzata, Piwko Jadwiga, Popłońska Ewa, Białogońska Anna, Kuzka Agnieszka, Kmieć Anna.

W najbliższą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców z Mąchocic Kapitulnych.