Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą 27.08.2023r.

1. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

W poniedziałek, wspomnienie Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

We wtorek, wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

2. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca, spowiedź dla praktykujących I Piątki i okazja do spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego od godz. 1615. Nabożeństwo I-szo Sobotnie przed Mszą św. o godz. 1615.

3. W tym tygodniu nastąpiły zmiany personalne księży naszej parafii: Ks. Dariusz Tarka, decyzją Ks. Bpa. Ordynariusza został skierowany do pracy w parafii Słaboszów. Dziękujemy księdzu za pracę i trud włożony w spełnianie misji duszpasterskiej i życzymy mu Bożego Błogosławieństwa i zdrowia na dalsze lata posługi kapłańskiej.

Na jego miejsce nominację do pracy w naszej parafii otrzymał Ks. Dariusz Nyga, który przybył z parafii Kozłów Miechowski. Witamy serdecznie nowego Księdza i życzymy mu owocnej pracy.

4. W przyszłą niedzielę z racji rozpoczynającego się Roku Szkolnego, na Mszy św. o godz. 10.30 zapraszamy uczniów szkół podstawowych, rodziców i nauczycieli. W czasie Mszy św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych klas 0 i I. Modlić się będziemy o potrzebne łaski w rozpoczętym nowym roku szkolnym.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę następującym osobom: Łucja Kaczmarczyk, Piotr Kaczmarczyk, Monika Pulut, Stanisława Iwan, Uramowska Alicja, Jaros Dorota, Maria Pulut, Danuta Markiewicz, Iwona Musiał, Jadwiga Brzezińska. Do sprzątania zapraszamy kolejnych mieszkańców Cedzyny Kawiarnia w sobotę (na godz. 900).