Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą 01.09.2019r.

1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy we wtorek, wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

2. W tym tygodniu rozpoczynamy rok szkolny i katechetyczny. W związku z tym w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy się modlić o Boże Błogosławieństwo dla uczniów, nauczycieli i katechetów. Na tej Mszy św. będzie także poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci klas 0 i I. Zapraszamy więc na tę Mszę św. dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.

3. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy zapisy kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy młodzież klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej aby zgłaszała się do Ks. Dariusza.

4. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca, spowiedź dla praktykujących I Piątki i okazja do spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego od godz. 1600. Nabożeństwo I-szo Sobotnie z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, Różańcem i błogosławieństwem, a także zmianą tajemnic o godz. 1630.

5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 900 spotkanie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych.

6. W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym istnieje potrzeba zrobienia porządków w salach parafialnych znajdujących się na plebanii i służących na co dzień różnych grupom i wspólnotom. Zapraszamy więc Chór, Scholę, KSM i wszystkich chętnych w czwartek po Mszy św. popołudniowej.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w dniu wczorajszym i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Bujak Mateusz, Hińcza Anna, Wilk Bogumiła, Kwiecińska Anna, Kwiecińska Marta, Sepioło Krystyna, Błędzińska Renata, Galanciak Anna, Zalińska Stanisława.

W najbliższą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Radlina.