Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą 30.08.2020r.

1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w czwartek, wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

2. W tym tygodniu rozpoczynamy rok szkolny i katechetyczny. W związku z tym w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy się modlić o Boże Błogosławieństwo dla uczniów, nauczycieli i katechetów. Na tej Mszy św. będzie także poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci klas 0 i I. Zapraszamy więc na tę Mszę św. dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.

3. W przyszłym tygodniu we wtorek i piątek po Mszy św. przygotowanie liturgiczne Kandydatów do Bierzmowania. Obecność wszystkich obowiązkowa, gdyż trzeba ustalić ważne sprawy liturgiczne w tym między innymi ustawienie Kandydatów do Bierzmowania. Nieobecność na tych próbach może być potraktowane jako rezygnacja z przyjęcia tego Sakramentu.

4. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca, spowiedź dla praktykujących I Piątki i okazja do spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego od godz. 1600. Nabożeństwo I-szo Sobotnie z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, Różańcem i błogosławieństwem, a także zmianą tajemnic o godz. 1630.

5. Informujemy, że od przyszłej niedzieli można będzie rezerwować intencje na pierwsze półrocze rok 2021.

6. W środę między godziną 17-19 na sali parafialnej będzie można odebrać zdjęcia dzieci Pierwszo komunijnych.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Bujak Ryszard, Iwański Stanisław, Sepioło Krystyna, Gorzelak Dorota.

W najbliższą sobotę na godz. 900 zapraszamy do sprzątania kolejnych mieszkańców Radlina lewa strona od Kielc.