Ogłoszenia Parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą – 18.10.2020r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– we wtorek, wspomnienie Św. Jana Kantego, prezbitera.

– w czwartek, wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża.

2. Dzisiejsza Niedziela Misyjna (Światowy Dzień Misyjny), rozpoczyna Tydzień Misyjny, przeżywany pod hasłem „Oto ja, poślij mnie”. We wszystkich kościołach i parafiach świata przeprowadzana jest zbiórka ofiar, która w całości przeznaczona jest do dyspozycji Ojca Świętego Franciszka na Fundusz Solidarności Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary. Te wszystkie zebrane środki tworzą fundusz, dzięki któremu wspierane są najbardziej potrzebujące placówki misyjne.

3. Kontynuujemy przyjmowanie wypominków rocznych, półrocznych i kwartalnych za zmarłych w Zakrystii i Kancelarii Parafialnej. Kartki na wypominki jednorazowe są wyłożone na ławkach pod chórem. Pamiętajmy w modlitwie za drogich nam zmarłych.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1600 spotkanie Kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców. Obecność obowiązkowa.

5. Zachęcamy do czytana prasy katolickiej, co tydzień są nowe numery prasy religijnej („Niedziela”, „Gość Niedzielny” i inne).

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Emilia Mazur, Teresa Kmiecik, Wiesława Kmiecik, Justyna Toporek, Aneta Cołta, Janina Olejarczyk, Małgorzata Chrabąszcz. Do sprzątania w najbliższą sobotę na godz. 9.00, zapraszamy kolejnych mieszkańców Redlina – lewa strona od Kielc.