Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą 01.10.2023r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

W poniedziałek, wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

W środę, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

W czwartek, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

W sobotę, wspomnienie NMP Różańcowej.

2. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w dni powszednie w naszym kościele odbywają się po Mszy św. popołudniowej a w niedziele po Mszy św. o godz. 1600.

3. Zapraszamy wszystkie dzieci ze szkół podstawowych, szczególnie przygotowujące się do I Komunii św. do wspólnego odmawiania różańca przy ołtarzu. Po nabożeństwie, tak jak w ubiegłych latach, będzie losowana figurka Matki Bożej.

4. W tym tygodniu przypada I-szy Piątek i I-sza Sobota miesiąca, spowiedź dla praktykujących I Piątki od godz. 1615. Na Mszy św. o godz. 1700 poświęcenie różańców Dzieci I-szo Komunijnych. Różańce kupujemy we własnym zakresie. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 1615 wraz ze zmianą tajemnic różańcowych.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 900 spotkanie Kandydatów do Bierzmowania kl. VIII i ich rodziców. Obecność obowiązkowa.

6. W czwartek Próba Scholii Dziecięcej o godz. 1600.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę następującym osobom: Paweł Dąbrosiak, Agnieszka Dąbrosiak i Ola Dąbrosiak. Do sprzątania zapraszamy kolejnych mieszkańców Cedzyny Piaski w sobotę (na godz. 900).