Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą 12.11.2023r.

1. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

– w poniedziałek, wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych męczenników Polski;

– w piątek, wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej;

– w sobotę, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

2. Czytane są nowe wypominki przed Mszami św. o godz. 700, 900, 1200 (roczne, półroczne i kwartalne). W razie jakichkolwiek błędów, prosimy o zgłaszanie poprawek w zakrystii. W dalszym ciągu są przyjmowane kolejne wypominki.

3. W najbliższy czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą o godz. 2000, na którą złoży się Adoracja Najświętszego Sakramentu, rozważania i błogosławieństwo. Całość zakończy się Apelem Maryjnym.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 1200 spotkanie dzieci I-szo komunijnych i ich rodziców, obecność obowiązkowa.

5. W przyszłą niedziele o godzinie 12 z racji wspomnienia Św. Cecylii patronki muzyki kościelnej będzie sprawowana msza św. w intencji chóru, scholii młodzieżowej i scholki dziecięcej. Zapraszamy nie tylko zainteresowanych ale wszystkich którym droga jest muzyka i śpiew kościelny.

6. W sobotę, 25 listopada organizowana jest z naszej parafii doroczna pielgrzymka na Jasną Górę. Można zgłosić swój udział u ks. Dariusza i w zakrystii lub kancelarii.

7. Od dzisiejszej niedzieli można rezerwować msze św. na pierwszą połowę nowego roku 2024.

8. W czwartek próba Scholii Dziecięcej o godz. 1600.

9. Wczoraj nasz kościół sprzątały następujące osoby: Sepioło Krystyna, Błędzińska Renata, Golęciak Anna, Biesaga Teresa, Gil Stanisława . Dziękujemy tym osobom za obecność oraz złożoną ofiarę. Zapraszamy do sprzątania w najbliższą sobotę na godz. 900, kolejne rodziny mieszkające w Radlinie – domy przy trasie po prawej, jadąc od Kielc w stronę Górna.