Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Zwykła 16 lutego 2014 r

W liturgii Kościoła wspominamy:

  • Sobota – święto Katedry św. Piotra, apostoła.

1. TV Trwam – jedyna katolicka telewizja w Polsce rozpoczęła po wielu latach starań i zaangażowaniu milionów ludzi emitowanie programów w telewizji naziemnej, do której wszyscy mamy dostęp. Kolejny etap swojej medialnej misji rozpoczęła Mszą św. na Jasnej Górze o północy z piątku na sobotę, koncelebrowaną przez wielu biskupów. Dzisiaj modlitwą i ofiarą możemy wesprzeć działalność TV Trwam, a po Mszy św. o godz. 1600 na sali parafialnej comiesięczne spotkanie.

Dziś przed kościołem także będzie można złożyć podpis w obronie Polskich Lasów Państwowych, które jak dotąd są i oby pozostały własnością narodową.

2. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. W dzisiejszym numerze Niedzieli i Gościa niedzielnego możemy przeczytać relacje z wizyty biskupów polskich w Stolicy Apostolskiej tzw. Ad limina oraz artykuł na temat książki dedykowanej ks. Bp. Kazimierzowi Ryczanowi z racji jego 75 rocznicy urodzin. Młodzież zachęcamy do czytania miesięcznika Miłujcie się, który porusza wiele aktualnych spraw i problemów młodego człowieka.

3. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła i ofiarę mieszkańcom Leszczyn. Obecni byli: Pedrycz Krystyna, Niebudek Renata, Janina Siwiec, Siudak Bożena, Chrabąszcz Stanisława, Laskowska Irena, Mazurczak Genowefa, Pieczaba Tadeusz, Kędzierska Krystyna, Niebudek Zofia.  Na sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Leszczyn.